субота

ХІІІ турнір з міні-футболу пам'яті А.С.Єфіменка7 жовтня над шкільним стадіоном Омельницької філії ім академіка М.А.Доллежаля вкотре зійшла спортивна зоря – відбувся ХІІІ турнір з міні-футболу серед дівчат пам’яті знатного агронома-садівника А.С.Єфіменка.
У турнірі прийняли участь 6 команд (Інженерненська ЗОШ, Омельницька ЗОШ, Оріхівська ЗОШ №2, Новотаврійська ЗОШ, Преображенська ЗОШ, Малотокмачанська ЗОШ). В ході турніру були проведені індивідуальні змагання серед дівчат «Кращий снайпер» та змагання з жонглювання м’ячем, а також товариські зустрічі між командами хлопців з міні-футболу у яких прийняли участь команди Малотокмачанської, Омельницької та Новотаврійської шкіл.Визначною подією стало зображення емблеми турніру, затвердженою радою школи, у стилі графіті. Цю почесну місію виконали учасники турніру та гості свята.


За результатами змагань перше місце посіла команда «Стелсі» з Інженерного, друге місце дісталося господарям поля, третє місце зайняла команда Малотокмачанської ЗОШ.
            Всі учасники турніру були нагороджені грамотами та отримали від організаторів та спонсорів солодкі подарунки. Переможці нагороджені кубками та медалями.
            Бажаємо учасникам турніру подальших спортивних перемог.Немає коментарів:

Дописати коментар