неділя

З любов'ю до України


   Упродовж століть другий місяць осені мав особливий, важливий зміст для українців, адже пов’язувався з боротьбою за свободу, порятунком від ворогів та захистом батьківської землі і свого народу.
   14 жовтня – Свято українського козацтва, Покрова Пресвятої Богородиці, День визволення Запоріжжя від фашистських окупантів, а тепер і державне свято – День захисника України.
   Напередодні в Запорізькому обласному драматичному театрі імені В.Г.Магара обласним центром патріотичного виховання молоді при підтримці управління молоді, фізкультури та спорту облдержадміністрації для школярів, студентів, громадських організацій, військовослужбовців, волонтерів підготовлено і проведено урок мужності «З любов’ю до України». Метою заходу стало виховання молоді в дусі поваги до державних традицій, почуття патріотизму та любові до своєї Батьківщини. 
   Програма уроку була дуже насичена та цікава. На сцені виступали багато вокальних та танцювальних колективів. 


Свої бойові навички з українського рукопашного бою продемонстрували учні школи українського бойового мистецтва "Спас". 


Палкими оплесками гості привітали ветеранів Другої світової війни та учасників АТО. 


Продемонстрували свій стройовий вишкіл ліцеїсти військового ліцею "Захисник".   Свято вдалося на славу - урок мужності додав молоді ще більш патріотичних почуттів, віри у свої сили і краще майбутнє для України!Немає коментарів:

Дописати коментар